Rab-77146 - Polperro
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
|
Dekorativní venkovní lampa Rabalux Polperro je ideální volbou pro ty, kteří hledají chytrou lampu pro útulné venkovní osvětlení. Tento dekorativní model je vyroben z plastu v elegantní bílé barvě, s válcovitým tělem a naklápěcí hlavicí ve tvaru diamantu. Lampa je vybavena vestavěným LED světelným zdrojem, jehož teplotu barvy a jas lze nastavit pomocí dotykového spínače na spodní straně lampy. Tento model má vestavěnou baterii, která se nabíjí 3 hodiny přes USB-C kabel a na jedno nabití svítí až 5 hodin. Integrovaná LED technologie zajišťuje energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost lampy. Doporučujeme ji především na terasu nebo do zahrady, kde svým světlem a vzhledem přispěje k příjemné a útulné atmosféře. |
|
| S vypínačom | |
| so stmievačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2800, 4000, 6500 K |
| Napätie | 5 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 210.0 mm |
| Priemer | 140.0 mm |
| Zápustná hĺbka | 55.0 mm |
| Svetelný tok | 180 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
