Rab-8128 - Sorrento
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | matná čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 8 W |
| IP krytie | 44 |
| Priemer | 165.0 mm |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 84 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
11,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
