Rab-70116 - LiTrack Line11N
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line11N pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické svítidlo, které je flexibilní a přizpůsobitelné potřebám uživatele. Díky kolejnicovému řešení lze tento model v případě potřeby přemísťovat a jeho světlo lze nasměrovat podle potřeby pomocí naklápěcí hlavy. Lampa má čistý, moderní vzhled: černé tělo je vyrobeno z hliníku, se zaobleným tvarem, zatímco bílé stínítko je z plastu. Stropní svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Má zabudovaný zdroj světla, který vyzařuje přirozené bílé světlo, čímž umocňuje čistý a moderní efekt. Díky LED technologii se tento model vyznačuje dlouhou životností a energeticky úsporným provozem. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 115.0 mm |
| Výška | 80.0 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
20,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
