Rab-70112 - LiTrack Line05N
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line05N pro kolejnicový systém osvětlení se doporučuje pro ty, kteří hledají svítidlo s moderním vzhledem, ale také s praktickým a flexibilním použitím. Tento model účinně slouží individuálním potřebám uživatele, neboť kolejnicové řešení umožňuje měnit polohu podle potřeby v rámci vytvořeného kolejového systému. Stropní svítidlo má podlouhlý zaoblený tvar, černé tělo z hliníku a bílé stínítko z plastu. Jeho zabudovaný zdroj světla vyzařuje přirozené bílé světlo, takže je ideální volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Díky LED technologii, energeticky úspornému provozu a dlouhé životnosti je kolejnicová svítilna ještě atraktivnější. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 220.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Svetelný tok | 650 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
17,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
