Rab-70111 - LiTrack Line02N
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Stropní svítidlo Rábalux LiTrack Line02N pro kolejnicový systém osvětlení je ideální volbou pro každého, kdo chce svítidlo, které má nejen moderní vzhled, ale také praktické a flexibilní použití. Model s možností montáže na kolejnice lze umístit a přemístit v rámci navrženého kolejnicového systému podle vašich individuálních, měnících se potřeb. Malé svítidlo se doporučuje zejména do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny. Má zabudovaný zdroj světla, který vyzařuje přirozené bílé světlo, čímž vzbuzuje čistý a moderní efekt. Stropní svítidlo má zaoblené konce, černé tělo je vyrobeno z hliníku a bílé stínítko je z plastu. Díky LED technologii se tento model s možností montáže na kolejnice vyznačuje dlouhou životností a energeticky úsporným provozem. Získejte více informací o kolejnicovém systému osvětlení, prohlédněte si naše video! YouTube videó Pro tipy k používání systému LiTrack klikněte sem. | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 115.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Životnosť LED | 15000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
12,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
