Mil-456301 - Żarówka Led Gx53 8,5W 806lm 3CCT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,024 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,033 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 100 |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15000H |
| NOVINKY | 21/22 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| HMOTNOST BALENÍ | 4,75 kg |
| Hloubka balení (cm) | 7.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7.5 |
| Hloubka (mm) | 73 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 73 mm |
| POWER | 8,5W LED |
| CRI [RA] | 80 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 806lm |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| GWINT | GX53 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | PC |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 6000K |
Skladom 10 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 100 ks - sklad dodávateľ - 3-14 dni.
Supercena
1,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
