Egl-902346 - Závěsné svítidlo CARDONCITO
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Hmotnost (kg) | 0,850 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Barva světla | volitelná bílá |
| Stmívatelné | ne |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
Zadajte kód egl13 ešte dnes a získajte dodatočnú zľavu 13 %.
Dodanie 4-7 prac. dnů
121,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
