Idd-ID-1017 - Oprawa AURIGA kwadrat ruchoma czarna
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| barva | BLACK |
| Tvar | čtverec |
| Nastavení úhlu světla | Ano |
| MATERIÁL | hliníkový odlitek |
| Montáž | Montáž pod omítku. Montáž pomocí rozpěrných pružin. |
| Rozměry | 92x92 mm x v 25 mm |
| Typ žárovky | GU10 |
| Průměr žárovky | 50 mm |
| Maximální příkon žárovky | 10W LED |
| Maximální provozní napětí | 230V AC |
| Montážní otvor | Ø80 mm |
| Ochrana před úrazem elektrickým proudem | IP20 |
| Držák žárovky | Zásuvku GU10 lze zakoupit samostatně |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodávateľ 1138 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
