Pau-99962 - Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Border 300mm bílá mat 12V 5W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
| Výška | 8 mm |
| Hĺbka | 38 mm |
| Svetelný tok | 185 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
42,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,75 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
