Pau-99949 - Nábytkové svítidlo Clever Connect spot Mike bílá mat 12V 2W měnitelná bílá 2.700-6.500K - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 2W |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 245 mm |
| Svetelný tok | 100 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
27,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
