Pau-94614 - ULine LED závěsné svítidlo Bol 300mm 12W černá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Kolekce | ULine |
| Výška | 160 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Svetelný tok | 335 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
92,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
