Pau-94613 - ULine LED spot Lightbar 18,5W 650x29mm 3000K černá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 18,5W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
| Svetelný tok | 1025 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
45,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
