Pau-94497 - Plug & Shine napájení 230/24V DC IP67 230/24V 75VA antracit - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | I |
| Stmívatelné | ne |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Napätie | 0 V |
| IP krytie | 67 |
| Šírka | 49 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hĺbka | 129 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
51,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
