Pau-94290 - Lankový systém Mac II černá mat 5 spotů bez zdroje světla, max. 10W GU5,3 - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Stmívatelné | ano, záleží na použité žárovce |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Max. příkon světelného zdroje | 50W |
| Materiál doplňkový | kov |
| Kolekce | Corduo |
| Napätie | 230 V |
| Dĺžka | 10000 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
112,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 148,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 148,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
