Pau-94210 - Mobile stolní lampa Clutch IP44 matný chrom stmívatelné, na baterie - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | šedá |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Priemer | 85 mm |
| Svetelný tok | 96 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
33,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
