Pau-94166 - Outdoor světelný řetěz Mobile Lampion IP44 7 lamp na baterie - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Priemer | 73 mm |
| Svetelný tok | 49 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
27 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
