Pau-94088 - Svítidlo pro lankový systém LED 1x4W, 200lm, 2700K, RoundMac, 12V DC, bílá matná - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| Odstup lanek | 160 |
| Třída ochrany | III |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Výška | 24 mm |
| Priemer | 102 mm |
| Svetelný tok | 200 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
41,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
