Pau-93997 - Plug&Shine zápich Plantini IP65 3000K 2,5W 24V antracit - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Třída ochrany | III |
| Úhel záření | 45° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Hĺbka | 77 mm |
| Priemer | 21 mm |
| Svetelný tok | 90 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
33,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
