Pau-93917 - Plug&Shine zemní přisazené svítidlo IP67 2x3W 24V antracit - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | hliník |
| Třída ochrany | III |
| Rozměry v mm | 155 |
| Úhel záření | 180° |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Priemer | 193 mm |
| Svetelný tok | 240 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
100,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 131,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 131,80 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
