Pau-93810 - Připojovací sada pro zápustné svítidlo GU10 230V vč.svorky - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Objímka | GU10 |
| Třída ochrany | II |
| Max. příkon světelného zdroje | 50W |
| Typ světelného zdroje | 230V Halogen |
| výkon | 50 W |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 23 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
10,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,20 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
