Pau-93124 - LED vestavná nábytková svítidla 3ks sada kruhové 65mm 3x2,5W 230/12V 4000K zlatá mat - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 12 V |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,5W |
| Priemer | 65 mm |
| Montážny otvor | 54 mm |
| Zápustná hĺbka | 15 mm |
| Svetelný tok | 675 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
41,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
