Pau-92495 - Noční světlo do zásuvky Horby kruhové bílá soumrakový a zvukový senzor - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| Světelný senzor | ano |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Hĺbka | 68 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Svetelný tok | 45 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
14,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
