Pau-92493 - Noční světlo do zásuvky Esby hranaté bílá soumrakový senzor - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,36 W |
| Světelný senzor | ano |
| Senzor | ano |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Esby |
| Svetelný tok | 1 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
11,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,35 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
