Pau-91341 - ProRail3 LED lištový spot Zeuz 60° 33W 3000K 230V bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Třída ochrany | I |
| Úhel záření | 60° |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 33W |
| Materiál doplňkový | plast |
| Kolekce | ProRail3 |
| Svetelný tok | 2860 lm |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
123,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 162,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 162,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
