Pau-79988 - LED stojací svítidlo 3-krokové-stmívatelné Jagun 2700K 20,4W antracit plsť/umělá hmota/kov - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | kov / textil / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 20,4W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Jagun |
| Svetelný tok | 2130 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
275,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 363,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 363,10 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
