Pau-79971 - Pro trafo příslušenství 230/24V 100VA bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Výkon transformátoru | 100VA |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 50000h |
| Kolekce | Pro Strip |
| Šírka | 58 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
92,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
