Pau-79970 - Pro trafo příslušenství 230/24V 60VA bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Třída ochrany | II |
| Značka mm | ano |
| Životnost | 50000h |
| Kolekce | Pro Strip |
| Šírka | 64 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 185 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
60,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
