Pau-79837 - Universal LED trafo Plug-In 36W 230/24V DC napájení černá umělá hmota - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Výkon transformátoru | 36VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 36W |
| Kolekce | MaxLED |
| Šírka | 51 mm |
| Výška | 101 mm |
| Hĺbka | 31 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
22,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,65 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
