Pau-79832 - Universal LED trafo Plug-In 12W 230/12V DC napájení bílá umělá hmota - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Výkon transformátoru | 12VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 12W |
| Kolekce | MaxLED |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
12,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
