Pau-79830 - MaxLED trafo 60VA DC bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Výkon transformátoru | 60VA |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Kolekce | MaxLED |
| Šírka | 61 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hĺbka | 184 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
54,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,20 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
