Pau-78483 - Stojací svítidlo Juna E14 max. 20W bílá mat/šampaň kov - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | strieborná / biela |
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, záleží na použité žárovce |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Kolekce | Juna Style |
| Styl svítidla | moderní |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 1580 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
119,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 157,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 157,80 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
