Pau-78473 - Pro dálkový ovladač RGBW DC2x1.5V černá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Kolekce | Pro Strip |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 53.5 mm |
| Výška | 17.5 mm |
| Hĺbka | 122 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
55,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
