Pau-71227 - MaxLED senzor Wireless Touch DC3V bílá/černá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela / čierna |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | MaxLED |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 48.3 mm |
| Výška | 53.8 mm |
| Hĺbka | 36.6 mm |
| Priemer | 48.3 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
16,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,35 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
