Pau-71195 - LED pásek solární vč. dálkový ovladač 10m IP44 3,2W 28lm/m 60 LEDs/m 3000K - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Světelný senzor | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3,2W |
| Kolekce | Solar LED Strip |
| Svetelný tok | 275 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
50,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 66,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 66,40 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
