Pau-71193 - LED pásek solární vč. dálkový ovladač 5m IP44 2,8W 51lm/m 60 LEDs/m 3000K - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Světelný senzor | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,8W |
| Kolekce | Solar LED Strip |
| Svetelný tok | 255 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
27,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
