Pau-70916 - YourLED PIR senzor max. 60W stříbrná - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Rozměry v mm | 8,5 x 43 x 30 |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Světelný senzor | ano |
| Značka mm | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
| Šírka | 43 mm |
| Výška | 8.5 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
17,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
