Pau-70911 - YourLED zesilovač stmívání / vypínání max. 60W bílý - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Rozměry v mm | 8 x 50 x 15 |
| Značka mm | ano |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hĺbka | 15 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
16,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,30 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
