Pau-70910 - YourLED magnetický spínač max. 60W bílý - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Životnost | 30000h |
| Třída ochrany | III |
| Značka mm | ano |
| Stmívatelné | ne |
| Rozměry v mm | 13,5 x 40 x 20 |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
| Výška | 13.5 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
11,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
