Pau-70564 - Neon Colorflex USB Strip Blue 1m 4,5W 5V modrá/bílá umělá hmota - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 20000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Neon Colorflex |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 6 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
15,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
