Pau-70557 - Neon Colorflex USB Strip 1m 5W RGB USB-konektor - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Změna barev rgb | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 25000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
| Kolekce | Neon Colorflex |
| Hĺbka | 14 mm |
| Svetelný tok | 10 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
21,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
