Pau-70552 - MaxLED 1000 Stripe s krytím 2,5m 28,8W 2.700K 144 LED ochranný kryt - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 0 V |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 28,8W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
| Svetelný tok | 2200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
41,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 54,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
