Pau-70551 - MaxLED 500 RGBW Strip 2,5m 30W ovladač změny barev s krytím - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| Změna barev rgb | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 30W |
| Kolekce | MaxLED 500 |
| Svetelný tok | 1100 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
71,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 93,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 93,75 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
