Pau-70550 - MaxLED 500 měnitelná bílá Strip 2,5m 16W bílá barva nastavitelná s krytím - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 16W |
| Kolekce | MaxLED 500 |
| Hĺbka | 12.5 mm |
| Svetelný tok | 1175 lm |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
51,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 67,60 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
