Pau-70533 - MaxLED 1000 LED Strip měnitelná bílá samostatný pásek 2,5m IP44 27W 1020lm/m 108LEDs/m měnitelná bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | strieborná |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 27 W |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 20000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 27W |
| Kolekce | MaxLED 1000 |
| Svetelný tok | 2550 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
58,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 77,10 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
