Pau-70527 - MaxLED řídící jednotka měnitelná bílá vč. IR dálkové ovládání DC 24V max. 144W bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Kolekce | MaxLED |
| výkon | 144 W |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
16,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,35 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
