Pau-54927 - Halogenová patice mini pro G9 B22d 230V bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Max. příkon světelného zdroje | 75W |
| Stmívatelné | ano |
| Stmívač | RL Busch-Jäger 2247 U, RL Merten MEG5133-0000, RLC Müller Paladin 873 030 LED |
| Typ světelného zdroje | 230V Halogen |
| výkon | 75 W |
| Dĺžka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Priemer | 28 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
5,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,65 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
