Pau-5183 - Plug & Shine startovací sada Smart Home smik Gateway + LED bodové zahradní světlo Pike základní sada RGBW+ - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4,5W |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Hĺbka | 84 mm |
| Svetelný tok | 510 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
316,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 416,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 416,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
