Pau-50048 - SmartHome ZigBee YourLED stmívatelný kontroler max. 60W - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | šedá / biela |
| Materiál | plast |
| Rozměry v mm | 28 x 38 x 95 |
| Smarthome | ano |
| Značka mm | ano |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Proudové zatížení | 5000 mA |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
31,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 42,00 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
