Pau-48302 - Pauleen závěsné svítidlo Boho Soul 430x420mm E27 max. 20W béžová/černá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna / béžová |
| Materiál | kov / bambus |
| Objímka | E27 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Délka závěsu v mm | 1820 |
| Max. příkon světelného zdroje | 20W |
| Materiál doplňkový | bambus |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 1820 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
135,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 178,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 178,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
