Pau-48179 - Pauleen stojací svítidlo solární Elegance IP44 330mm 3000K černá/šedá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna / šedá |
| Materiál | plast / kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,3W |
| Materiál doplňkový | kov |
| Výška | 1480 mm |
| Priemer | 330 mm |
| Svetelný tok | 23 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
120,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 159,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 159,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
